Ana sayfa Ekonomi Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları 2019

Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları 2019

112
0
PAYLAŞ
Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları 2019
Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları 2019

Zorunlu trafik sigortası fiyatları 2019 yeni dönemde araç sahibi olacaklar tarafından kulak kabartılan bir konu. Arabalar tutkumuz olduğu ölçüde gözümüz gibi baktığımız araçlardır. Hem seyahat güvenliği ve konforu açısından, hem de can güvenliğimiz için araçlarımızın düzenli bakımı ve olası bir kaza durumunda onarılarak sorunsuz biçimde yeniden trafiğe çıkması önemlidir. Devlet de hem trafik güvenliği, hem de sürücülerin büyük mağduriyetler yaşamaması için tüm araç sahiplerini, zorunlu trafik sigortası yaptırmakla yükümlü kılmıştır.

En Ucuz Trafik Sigortası 2019

Trafik sigortası maliyeti aracın yaşına ve motor hacmine göre değişmektedir. Bu sebeple, fiyat alabilmek için sigorta yapılmak istenen firmayla irtibata geçmeniz en sağlıklısı olacaktır. Zorunlu trafik sigortası yapan pek çok farklı kuruluştan bazıları şunlardır:

Anadolu Sigorta: Anadolu Sigorta, ülkemizdeki en büyük ve prestijli sigorta firmalarından biridir. Şirketin farklı kapsamda ve farklı bütçelere göre ayrı ayrı sigorta paketleri bulunmaktadır. 0 850 724 05 50 numarasıyla müşteri hizmetleriyle irtibat kurabilirsiniz.
Allianz Sigorta: Son yıllara kadar en çok tercih edilen sigorta şirketlerinden biri olan Allianz, prosedürlerindeki çeşitli değişiklikler nedeniyle, tercih sırasında düşüş eğilimine girmiştir. Allianz zorunlu trafik sigortası, yol yardım desteğini ve aracın çalınması gibi durumları da kapsamaktadır.

En ucuz trafik sigortası 2019 kapsamında irtibata geçerek fiyat alabileceğiniz diğer kurumlar:

Ak Sigorta: Türkiye’nin en köklü bankalarından Akbank’ın bir iştirakı olan Ak Sigorta, zorunlu trafik sigortası hizmeti de vermektedir. Yine bu kuruluşun da pek çok farklı sigorta paketi bulunmaktadır. Diğer sigorta kuruluşlarının sunduğu hizmette ki gibi, Ak Sigorta da, herhangi bir kaza durumunda, kazanın gerçekleşme biçimine bağlı olarak, karşı tarafın zararlarını da karşılayabilmektedir.
PTT Sigorta: PTT, bildiğimiz geleneksel hizmetlerinin yanında zorunlu trafik sigortası hizmeti de sunmaktadır. PTT sigorta için detaylı bilgileri ptt.sigorta.com dan edinebilirsiniz.

Zorunlu Trafik Sigortasına Sahip Olmamanın Cezası

Aracınızın trafikte yasal olarak seyredebilmesi için zorunlu trafik sigortasına ihtiyacı vardır. Aksi takdirde, sürücüler ve araç sahipleri cezai yaptırımlarla karşılaşır. Bu ceza 108 TL’dir ve cezaya çekici ve otopark ücreti ödenir ve sigorta yaptırılana kadar araç bağlanır. Zorunlu trafik sigortasına sahip olmamanın cezası ‘ndan kaçınmak için sigortanızı yaptırmayı unutmayın.

Trafik sigortası yaptırmanızı tavsiye ederiz. Cezalar gün geçtikçe artmaktadır. Trafik sigortası 2019 hakkında bilgileri sizlere aktarmış olduk.

BİR CEVAP BIRAK