Ana sayfa Genel Turkcell Telefon Kredisi

Turkcell Telefon Kredisi

89
0
PAYLAŞ

Ülkemizde en çok tercih edilen GSM operatörleri arasında Turkcell ilk sırada yer almaktadır. Müşterilerine sunduğu kaliteli GSM hizmetlerinin yanı sıra telefon kredisi konusunda da hizmet veren Turkcell’in bu kredi türü hakkında merak ettiğiniz bilgileri buradan paylaşmak istiyoruz. Turkcell telefon kredisi detaylarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Turkcell telefon kredisi nasıl alınır?

GSM operatörleri olan Turkcell’in müşterilerine özel olarak hazırladığı telefon kredisine başvuru yapmak için müşterilerinden istediği bazı şartlar bulunmaktadır. Özellikle bu konuda müşterilerinin mutlaka ama mutlaka Turkcell faturalı hat kullanması gerekmektedir. En az 6 aylık bir şekilde Turkcell faturalı hat kullanmanız gerekmektedir.

Turkcell telefon kredisi başvuru şartları nelerdir?

Turkcell telefon kredisine başvuru yapmak için firmanın sizlerden talep ettiği bazı şartları yerine getirmeniz gerekmektedir.

Öncelikli olarak en az 6 aylık Turkcell faturalı hat abonesi olmanız gerekmektedir. 6 aydan az Turkcell müşterisi olanlar için Turkcell’in telefon kredisi konusunda bu hizmeti vermeyeceğini belirtmek istiyoruz.

Bunun dışında Turkcell faturalı hat abonesi olan kişilerin fatura ödemeleri de Turkcell’in gözünde son derece önemlidir. Yani faturalarını düzenli bir şekilde yatıran kişiler Turkcell telefon kredisinden faydalanma şansını yakalamış olacaktır. Fatura ödemelerinde aksama meydana gelen kişilerin kredi konusunda olumsuz cevap alacaklarını belirtmek istiyoruz.

Son olarak ise faturalı hat kullanıcılarının yüksek oranlarda aylık faturalarının bulunması çıkacak olan kredi limitinde son derece etkili olan detaylar arasında yer almaktadır. Yani aylık faturanız 60 TL üzerinde olduğu zaman Turkcell sizlere telefon kredisi konusunda oldukça yüksek oranlardan kredi imkanı vererek istediğiniz telefonu almanıza yardımcı olacaktır.

Turkcell başvurusu nasıl yapılır?

Turkcell telefon kredisine başvuru yapmak için en yakın Turkcell bayisine gitmeniz gerekmektedir. Turkcell bayisine giderek buradan müşteri danışmanından telefon almak istediğinizi belirtmeniz durumunda gerekli olan bilgiyi alabilirsiniz. Sizin adınıza telefon kredisi başvurusu yapacak olan Turkcell müşteri hizmetleri danışmanı size çıkacak olan telefon kredisi limiti konusunda gerekli olan bilgiyi verecek ve çıkacak olan miktara göre alacağınız telefonlar hakkında sizleri aydınlatacaktır. Turkcell telefon kredisi detayları hakkında merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını sitemizde bulabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK