Ana sayfa 2019 Kredi Telefon Kredisi Veren Bankalar 2019

Telefon Kredisi Veren Bankalar 2019

128
0
PAYLAŞ
Telefon Kredisi Veren Bankalar 2019

Telefon kredisi veren bankalar 2019 yılında telefon alımını kolaylaştırmaya devam edecek. Bilindiği üzere telefon satışlarında ticari kredi kartları hariç hiçbir kredi kartıyla taksit yapılamamakta. Dolayısıyla hükümetin özel tüketimi engellemek için attığı bu adım sonrasında telefon almak oldukça zorlaştı. Çeşitli GSM operatörleri faturalı kullanıcıların telefon alabilmesi için faturaya ek tutarlarla anlaşma sağlayarak bir nevi taksit imkanını yaratmış olsalar da bu yol kredi kartıyla taksitlendirme işlemine göre oldukça maliyetli. Durum böyle olunca bankalar ihtiyaç kredileri kapsamına “telefon” başlığını da ekledi. Alışveriş kredisi olarak geçen bu kredileri geri ödemesi 36 aya varan vadelerle alabilmek mümkün.

Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar 2019

Cep telefonu satışına dair yapılan yeni düzenlemeler sonucunda piyasa çeşitli tepkilerde bulundu. Tepkiler yalnızca GSM operatörlerinin faturaya ek bir tutar uygulayarak telefon satmasına sebep olmadı. Özellikle Media markt Tekno SA gibi teknolojik ürünler satan büyük firmalar da çeşitli bankalarla kredi anlaşmaları sağlayarak müşterilerini kaybetmemeye çalışıyor. Cep telefonu kredisi veren Bankalar 2019, örneğin Denizbank’ın Media markt’la yaptığı anlaşma sonucunda Media markt’ dan yapacağınız alışverişler için anında kredi ayarlayarak, bu krediyi taksitlendirebilirsiniz. Bunun yanı sıra ING bankın Tekno SA’yla yaptığı kredi anlaşması sayesinde, Tekno SA’dan alacağınız telefonlar için ING Bank’ tan 36 aya varan vadelerle kredi çekebilirsiniz. Bununu imkanların dışında bütün bankalarda ihtiyaç kredisi kapsamına dahil edilen alışveriş kredisi çekebilirsiniz.

Cep Telefonu Kredisi İçin Gerekli Koşullar 2019

Birçok kredinin aksine cep telefonu kredilerinde şartlar oldukça asgari düzeydedir. Bunun yanı sıra birçok kredide yer alan, kredi tahsis ücreti veya dosya masrafı gibi ücretler telefon kredilerinde talep edilmemektedir. Başvuru için istenen evraklar da basittir. Gelir belgesi hiçbir şekilde talep edilmemektedir. Hayat sigortası yaptırma zorunluluğu bulunmamaktadır. 18 yaşından büyük her birey herhangi bir kurumda çalıştığına dair belge göstererek telefon kredisine başvurabilir. Ancak bankanın telefonu alacağınız firmayla anlaşmalı olması gerekmektedir. Eğer alacağınız yer anlaşmalı değilse herhangi bir bankanın ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz. Kredi çekerken bir diğer önemli unsursa yakın zaman içerisinde herhangi bir bankadan telefon kredisi çekmiş olmamanızdır. Böylece Cep telefonu kredisi için gerekli koşullar 2019’dan bahsederek, cep telefonu almak isteyen birçok vatandaşın aklındaki soruyu cevaplamış olduk.

BİR CEVAP BIRAK