Ana sayfa Krediler Teknosa Telefon Kredisi

Teknosa Telefon Kredisi

99
0
PAYLAŞ

Teknoloji mağazası olan Teknosa cep telefonu almak isteyen müşterilerine özel taksit seçenekleri sunarak bu konuda hizmet vermektedir. Cep telefonlarında bulunan taksit yasağından sonra taksitli bir şekilde telefon almak isteyen müşterilerin merak ettiği detayları buradan sizlere açıklamak istiyoruz.

Teknosa Telefon Kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Cep telefonu veya Teknosa mağazalarından elektronik eşya almak için en yakın Teknosa şubesine giderek buradan müşteri danışmanları ile yapacağınız görüşmelerden sonra ING Bank ile olan anlaşmadan dolayı kredi başvurusu yapmanız gerekmektedir. Başvurunun yapılmasından hemen sonra sizlere gelecek olan onay mesajı ile sizlerde Teknosa üzerinden dilediğiniz ürünü 48 ay vadeye kadar alma şansını yakalamış olacaksınız. 15 Bin TL’ye kadar elektronik eşya kredisi imkanını sizlere sunan Teknkosa’nın bu konuda aynı zamanda Teknosa Mobil hatlar üzerinden de sizlere bu konuda yardımcı olacağını belirtmek istiyoruz.

Geçtiğimiz ay içerisinde Vatan Bilgisayar ile Fibabanka arasında yapılan kredi anlaşması aslında bu kredi türüne olan ilginin azalmasına neden olmuştu. Özellikle de Fibabanka’nın müşterilerine faizsiz verdiği bu kredi türüne olan talebin çok fazla olması, Teknosa ile ING Bank arasında yapılan anlaşmaya olan talebin düşmesine neden olmuştu. Ancak Mayıs 2018 içerisinde biten bu anlaşmadan dolayı kredi ile telefon almak istediğiniz zaman sadece şu an için önünüzde Teknosa ve ING Bank ile yapılan anlaşmanın kaldığını belirtmek istiyoruz. Bu konuda en yakın Teknosa şubesine giderek bilgi alma şansınız bulunabilir.

BİR CEVAP BIRAK