Ana sayfa Krediler Tatil kredisi veren bankalar 2018

Tatil kredisi veren bankalar 2018

82
0
PAYLAŞ

2018 yılında tatile gitmek isteyen ancak nakit para konusunda sıkıntısı bulunan kişiler için bankalar birbirinden avantajlı tatil kredileri sunmaktadır. Ramazan ayından sonra yaz mevsiminin gelecek olması milyonlarca kişinin tatil hayali kurmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de sizlere Tatil kredisi veren bankalar hakkında merak ettiğiniz detayları burada bulabilirsiniz.

Tatil kredisi faiz oranları ne kadar?

Tatile gitmek için çekmek istediğiniz kredi türlerinin faiz oranları biraz yüksek olarak karşınıza çıkmaktadır. Özelikle ihtiyaç kredisi türlerinde son zamanlarda faiz artırımına gitmesinden hemen sonra tatil kredi türlerinde de faiz oranları artış göstermektedir. Ancak en uygun şekilde tatil kredisi veren bankaların 2018 yılı içerisinde sunmuş olduğu oranın %1.40 ile %1.79 arasında değişkenlik gösterdiğini belirtmek istiyoruz. Bu konuda iyi bir araştırma yaparak sizlerde, en uygun tatil kredisi veren bankaları tespit ettikten sonra kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Tatil kredisi veren bankalar hangileri?

Bu konuda birçok banka müşterilerine tatil kredisi konusunda hizmetler sunmaktadır. Özellikle Akbank’ın tatil kredisi faiz oranı hakkında merak ettiğiniz detayları sizlerle paylaşmak istiyoruz. Çekeceğiniz bu kredi türünde bankanın sizlere sunmuş olduğu kredinin avantajları arasında 3 ay ertelemeli şekilde ödeme şansınız bulunmaktadır. Bu yüzden de Akbank üzerinden tatil kredisi çekmek istediğiniz zaman ödemeye 3 ay sonra başlama şansınız vardır. Akbank tatil kredisinde faiz oranlarının ise %1.75 ile %1.71 arasında fiyatları değişkenlik göstermektedir. Bu konuda bankanın şubelerinden veya internet bankacılığı üzerinden bilgi alma şansınız vardır.

ING Bank Tatil Kredisi faiz oranları

Tatil kredisi olarak müşterilerine en az 3 ay vadeli en fazla ise 48 ay vadeli şekilde kredi hizmeti veren ING Bank 10 Bin TL’ye kadar tatil kredisi imkânı sunmaktadır. ING Bank’ın tatil kredisi faiz oranlarında sunduğu faiz oranı ise %1.64 olarak dikkat çekmektedir. Bankanın müşterilerine ve kredi notu yüksek olan kişilere sunduğu tatil kredisi faiz oranlarının değişkenlik gösterdiğini buradan özellikle belirtmek istiyoruz. Tatil kredisi çekecek olan kişilerden kredi masrafı olarak ise sadece 50 TL ücret alacak olan ING Bank’a bu konuda başvuru yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Tatil Kredisi faiz oranları 2018

Garanti Bankası’da 2018 yılı içerisinde müşterilerine uygun faiz oranlarından kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Özellikle 48 aya kadar vade seçenekleri yapan Garanti Bankası’nın 10 Bin TL anında kredi imkanı ile hizmet verdiğini özellikle belirtmek istiyoruz. ancak diğer bankaların aksine müşterilerine biraz yüksek faiz oranları ile kredi hizmeti sunan Garanti Bankası’nın tatil kredisi faiz oranı %1.84 olarak dikkat çekmektedir.

BİR CEVAP BIRAK