Ana sayfa 2019 Kredi Kredi Kaç Günde Çıkar 2019

Kredi Kaç Günde Çıkar 2019

300
0
PAYLAŞ
Kredi Kaç Günde Çıkar 2019
Kredi Kaç Günde Çıkar 2019

Kredi kaç günde çıkar 2019 sorusunun cevabı hangi kredinin kast edildiğine göre ve kredi başvurusu yapacak kişinin kredi puanına göre değişmektedir. Örneğim kredi puanı 1500’ün üzerinde olan bir tüketici tutarı çok yüksek olmayan bir ihtiyaç kredisine başvurduğu takdirde kredi başvurusu aynı gün içerisinde muhtemelen olumlu sonuçlanacaktır.

Bankalar kredi başvurusunda bulunan insanları maksimum 48 saat olmak üzere bir değerlendirmeye tabi tutarlar. Bu değerlendirmede bakılacak ilk kriterse kredi puanıdır. Ancak kredi puanı iyi ya da risksiz kategorisine girmiyorsa araştırma başka başlıklardan devam eder. Dolayısıyla kredi puanı iyi olmayan insanların kredi başvurusu daha uzun bir sürede sonuçlanır. Kişinin aylık geliri ya da malvarlığı da bu sürecin hızını belirleyen diğer faktörler arasındadır.

Makalede Neler Var ?

İhtiyaç Kredisi Kaç Günde Çıkar 2019

İhtiyaç kredisi kaç günde çıkar sorusunun cevabı özellikle kredi alışveriş amaçlı talep ediliyorsa büyük bir önem arz ediyor. Örneğin o güne özel indirime girmiş cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi bir ürünü satın alabilmek için ihtiyaç kredisi çekmek isteyen birçok insan aynı gün içerisinde krediyi çekip çekemeyeceğini merak ediyor. Bu gibi durumlarda anında kredi çekebilmek için ürünü almak istediğiniz mağazanın anlaşmalı olduğu bankalar olup olmadığını tespit edin. Eğer böyle bir durum söz konusuysa ve kredi puanınız yeterliyse istediğiniz ürün için anında kredi çekebilirsiniz.

Konut Kredisi Kaç Günde Çıkar 2019

Genellikle en yüksek kredi tutarı konut kredilerindedir. Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerdeki ev fiyatları oldukça yüksek olduğu için kredi için talep edilen tutarlar da yüksek olmaktadır. Konut kredilerinde de diğer kredilerde olduğu gibi maksimum 48 saat içerisinde olumlu ya da olumsuz yanıt verilmektedir. Ancak konut kredisi kaç günde çıkar 2019 un cevabı 48 saat değildir. Kredinizin onaylanması demek de aynı gün içerisinde krediyi kullanabileceğiniz anlamına gelmemektedir. Krediniz onaylandıktan sonra satın almak istediğiniz ev için ekspertiz süreci başlar. Ekspertizin evin değerini tam olarak hesaplayarak bankaya bildirmesi ortalama 4 iş günü sürmektedir. Dolayısıyla en erken 6 gün sonra evi satın alabileceğinizi söyleyebiliriz.

Taşıt Kredisi Kaç Günde Çıkar 2019

Günümüzde hem sıfır hem de ikinci el araçlar için taşıt kredisi çekmek mümkündür. Özellikle uygun bir ikinci el araç bulan insanlar aracı kaçırmamak için hemen kredi çekerek satın almak istemektedirler. Dolayısıyla kredinin kaç günde çıkacağını merak ederler. Gerekli belgeleri tamamlayıp başvurunuz yaptıktan sonra, başvurunuz hemen değerlendirmeye başlansa da bu süreç 1 haftaya kadar uzayabilmektedir. Burada belirleyici olansa kredi sicil puanınızdır. Böylece taşıt kredisi kaç günde çıkar 2019 un cevabını da vermiş olduk.

BİR CEVAP BIRAK