Ana sayfa Krediler Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2019

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2019

65
0
PAYLAŞ
Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2019

Günlük ihtiyaç ve alımlarımız için kullandığımız kredileri özellikle çabuk ve formalitesiz almayı tercih ederiz. Tüketicilerin en çok tercih ettiği kefilsiz kredi veren bankalar 2019 yılında hangileri olacak bakalım. Kefilsiz ve formalitesiz krediler özellikle ufak miktarlardaki ihtiyaç kredileri için verilir. Bankalar sürekli bünyelerinde olan kişiler için şubeye gitmeden kredi imkanları bile tanırlar.

Özellikle maaş müşterilerine özel hemen her bankada 50.000 TL kadar kredi limiti bulunur. Yeni nesil mobil bankacılık ve İnternet bankacılığı sayesinde şubeye gitmeden anında kredinizi hesabınızda görebilirsiniz. En düşük faiz oranları ihtiyaç kredileri için verilir. Bazı bankalar dosya masrafı ve özel sigorta gibi ek masraflarda tanımazlar. Konut ve araç kredilerinde bu olanak değişebilir. 2018 yılında araç kredilerinde kefilsiz işlemler yapılmaya başlandı fakat konut kredileri için aynını söyleyemeyeceğiz. Uzun vade ve çekilen kredi miktarı yüksek oldukça kefil ve diğer talepler banka tarafından gelebiliyor.

Makalede Neler Var ?

En Kolay Kredi Veren Bankalar 2019

Kredi çekmek için illaki bir bankaya bağlı olan vadesiz yada vadeli hesabınızın olması gerekmiyor. Son yıllarda düşük miktarlardaki krediler için şubeye gitmeye bile gerek kalmadan anında kredi seçenekleri sunuluyor.

Maaş müşterisi olduğunuz bankadan kefilsin dosya masrafı olmadan 5.000 TL ye kadar krediyi anında çekebiliyorsunuz. Kredi çekmek için başka bankalar kullanmak istiyorsanız size aşağıda en kolay kredi çekebileceğiniz bankaları sıralayalım.

  • Ing Bank ( sadece gelir belgenizle 50.000 TL kadar kredinizi anında alabilirsiniz)
  • Teb Bankası
  • Ziraat bankası
  • İş bankası
  • Vakıf Bank

Yukarıda belirttiğimiz bankalardan müşteri olmadığınız halde bile sadece gelir belgenizle kredi almanız çok kolay. Kredi talepleri 30.000 TL ile 50.000 TL üst limit olarak değişebilir. Kredilerinizi şubeye gitmeden yapabilir gereken evrakları kargo yolu ile iletebilirsiniz.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2019

Özellikle yüksek miktardaki krediler için bankalar gelir belgesiz kredi vermeyi tercih etmezler. Fakat son zamanlarda uygulanan kefil ve ipotek ile alabileceğiniz kredi seçenekleri var. Bir yere bağlı olarak çalışmayanlar için özellikle kredi almak çok zor olabiliyor. Bunun sebebi bankaların müşterilerine maddi olarak güvenmek istemeleri. Çalışan olmadığınız ama gayrimenkul geliriniz olduğunu belirten belgeler ile bankaya başvuruda bulunursanız kredinizi alabilirsiniz.

Yani belirli bir geliriniz olmadığı taktirde banka size kredi sağlamayacaktır. Emekli ve esnaflar için farklı uygulamalar ile kredi alma yöntemleri var. Emekli kredi almak istiyorsa maaş aldığı banka hesap cüzdanını götürmesi yeterli olur. Esnaf ve iş verenler için ise vergi levhası fotokopisi yeterli geliyor.

Sizde gelir belgesiz kredi veren bankaları 2019 yılda tercih edecekseniz maaş hesabınızın olduğu bankayla irtibata geçmeniz daha çabuk sonuç verecektir.

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar 2019

Daha önce bankalar ile yapılan çalışmalar sonucu kredi notu etkilenmiş ya da icra takibi gibi sorunlar yaşamış müşteriler için kredi almak oldukça zordur. Öncelikle banka borçlarını kapatmak ve sonrasında kredi notu yükseltmek epey bir zaman alır.

Yapılan kredi taleplerinizde notunuzun düşüklüğü sebebi ile hayır cevabı alıyorsanız yapmanız gereken vadesiz hesabınız ya da benzeri işlemler yaptığınız bankalardan tercih etmek olacaktır.

Finansman desteği ihtiyaçlarınızda yüksek limitli kredilerde kredi notu düşüklere kredi veren bankalar 2019 yılında tercih sebebiniz olabilir. Fakat kredi notu düşük ve çekilecek miktar yüksekse banka size kredi vermez.

BİR CEVAP BIRAK