Ana sayfa 2019 Kredi Hoşgeldin Faizi Veren Bankalar 2019

Hoşgeldin Faizi Veren Bankalar 2019

294
0
PAYLAŞ
Hoşgeldin Faizi Veren Bankalar 2019
Hoşgeldin Faizi Veren Bankalar 2019

Hoşgeldin faizi veren bankalar 2019 müşteri kazanmak için cazip teklifler sunuyorlar. Enflasyonun yüksek olduğu dönemlerde insanların para talebi azalır. Bunu sebebi insanların yanında nakit olarak bulundurduğu ya da vadesiz mevduat hesaplarında bulundurduğu paranın hızla değer kaybetmesidir. Dolayısıyla insanlar bu dönemlerde parayı yanlarında nakit olarak tutmaktansa hızlı bir şekilde harcamayı veya vadeli mevduat hesaplarına yatırarak yüksek enflasyondan korumayı hedeflerler. Tamda böyle bir dönemde hoş geldin faizi uygulayan bankalar oldukça yüksek faiz oranları sunuyorlar. İnternet şubesi yoluyla da açılabilen e-vadeli mevduat hesapları aracılığıyla uygulanan faiz birçok müşterinin tercihi oluyor. Bankaların uyguladıkları ve faiz oranları ve vade seçenekleri değişiklik gösteriyor.

En Yüksek Hoşgeldin Faizi Veren Bankalar 2019

Bilindiği üzere ekonomide faizin en önemli belirleyicisi enflasyondur. Faizler hiçbir zaman enflasyondan düşük olamazlar. Bunun en temel sebebi bankaların insanlardan para talebinde bulunabilmesi için en azından paralarının değerini kaybetmeyeceği garantisini vermesi gerektiğidir. Bu konuda en yüksek hoşgeldin faizi veren bankalar 2019 baktığımızda e-mevduat hesaplarına uygulanan faizler tatmin edici görünüyor. Eylül ayında %24 olarak açıklanan daha sonra düşüşe geçse de hala yüksek bir düzeyde. Bankalar ise enflasyonun zirve yaptığı noktadan daha yüksek faiz oranları sunarak yatırımcıya güven vermeye çalışıyor. Bu oranlardan bazıları ; İNG bank %24, Denizbank %24, Odeabank %24,5, HSBC %20, Vakıfbank %23, Burganbank %24,75 , Akbank %20, QNB Finansbank %20 gibi oranlardır.

Alternatifbank VOV Hesap 2019

Alternetifbank vov hesap aracılığıyla hoş geldin faizi uygulamaktadır. Bu hesabın diğer bankaların vadeli mevduat hesaplarına göre ciddi bir farkı bulunmakta. Bu fark ise kullanıcıların istediği zaman vadesini bozmadan para yatırıp çekebilmesi oluyor. Kullanıcılar aynı hesaptan yaptıkları eft, fatura ödeme gibi işlemlerde de vadesini bozmamış oluyor. Alternatifbank’ın standart faiz oranları %20 oranındayken hoş geldin faiz oranları %24 oranında. Yalnızca yeni bir müşterinin açtığı hesap üzerinden uygulanan hoş geldin faiz oranı sadece belirli bir süre için geçerli olmaktadır. Daha sonrasından normal faiz oranı üzerinden işlem uygulanmaktadır. Siz de yüksek faiz imkanlarından faydalanabilmek için Alternatifbank vov hesap 2019 kullanabilir ve 2000TL-500BİN TL arası tutarındaki paranızdan faiz geliri elde edebilirsiniz.

Hoşgeldin faizi tüketicilere bankalar tarafından sunuluyor. Bankalarla iletişime geçip bu konu hakkında tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Kredi hakkında sormak istediğiniz diğer tüm soruları ise bizlere iletebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK