Ana sayfa 2019 Kredi Halk Günü İhtiyaç Kredisi 2019

Halk Günü İhtiyaç Kredisi 2019

656
0
PAYLAŞ
Halk Günü İhtiyaç Kredisi 2019
Halk Günü İhtiyaç Kredisi 2019

Halk günü ihtiyaç kredisi 2019 yılında Halkbank tarafından tüketicilere sunulacak mı? Kredinin avantajları ve faiz oranları nasıl olacak? Kredi başvurusu ve hesaplaması nasıl yapılır? sorusunun cevapları ve detayları yazımızda yer alıyor.

Halk Günü Kredisi 2019

Halkbank kişilere sunmuş olduğu avantajlı krediler bulunuyor. Bu krediler arasında halk günü kredisi yer almaktadır. Bu krediler bankanın kurulduğu güne özel olup düşük faizli olarak kişilere sunulmaktadır. Krediyi tatil, tadilat, düğün, hobi veya kişisel ihtiyaçlarınız için dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Kredilerin geçmiş yıllarda tüketicilere sunulması nedeniyle 2019 yılı içerisinde de kampanyanın halk bank tarafından sunulması bekleniyor.

Kredi kampanyası çıkarıldığında birçok kişinin krediye başvuru yaptığını söyleyebiliriz. Halk günü kredisi 2019 yılı içerisinde avantajlarının en belirgin özelliği düşük faizli olmasıdır. Bu krediyi alabilmek için tabi her kredide olduğu gibi bankanın şartı bulunuyor. Bankanın mevduat hesabı sahibi ve sigorta talep etmeniz halinde krediden yararlanabileceksiniz. Düşük faizli bu krediler banka tarafından reklam kampanyası yürütülerek halka duyurulmaktadır.  Reklamlarda en belirgin özellik ise kredinin 5.000 TL olarak uygun faiz olarak kullanılabilmesidir. 2016 yılı içerisinde kredi faiz oranlarının 1,25 ve 1,30 arasında değişkenlik gösterdiğini biliyoruz. 2019 yılı içerisinde ise bankanın ihtiyaç kredisi faiz oranlarından daha düşük oranlarda tüketicilere sunulması beklenmektedir.

Halk günü ihtiyaç kredisi kampanyalarını sizlere maddeler halinde aşağıda sunalım.

  • Kampanya kısa süreli yaklaşık 1 aylık süre ile tüketicilere sunulmaktadır.
  • Kampanya dahilinde çıkarılan bu kredinin iki faiz oranı bulunuyor.
  • En düşük 5.000 Türk Lirası, en yüksek ise 50.000 Türk lirasına kadar kredi kullanılabilir.
  • Halk günü kredisi 36 ay vadeye kadar tüketicilere sunulmaktadır.
  • Faiz oranları tercih ettiğiniz duruma göre farklılık göstermektedir. Dosya masrafı ödemek istiyorsanız daha düşük faizli, dosya masrafı ödemek istemiyorsanız daha yüksek faizli kredinizi kullanabilirsiniz. Not olarak hatırlatmak isteriz ki bu oranlar arasında yüksek bir fark yoktur.
  • Kampanya sürecinde kullanmış olduğunuz kredinin 5.000 TL sini 36 ay vade ile kullanabilirsiniz. 36 ay vade ile alınan bu kredinin ilk 12 ayı 78 TL, kalan diğer tüm ayları ise 247,66 TL olarak ödeyebilirsiniz.

 

Halk Günü İhtiyaç Kredisi Başvurusu 2019
Halk Günü İhtiyaç Kredisi Başvurusu 2019

Halk Günü İhtiyaç Kredisi Başvurusu 2019

Halk günü İhtiyaç kredisi genelde banka tarafından online başvurusu yapılacak şekilde hedeflenip tüketicilere sunulmaktadır. Buna ek olarak halk günü ihtiyaç kredisi başvurusu 2019 işlemlerini banka şubesine giderek yapabilirsiniz. Bu kampanya gününde şubelerde yoğunluk olacağı için başvurunu online olarak yapmanız sizin için daha kolay ve zahmetsiz olabilir. Kredi başvurusunda yine kredi skorunuz dikkate alınarak, skorunuz düşükse kredi kullanmaya hak kazanamazsınız. 2019 yılı içerisinde kredi kampanyası çıktığında başvurunuzu yapabilirsiniz.

Halk Günü İhtiyaç Kredisi Hesapla 2019

Düşük faizli halk günü ihtiyaç kredisi hesapla 2019 işlemlerini  çeşitli ihtiyaç kredisi hesaplama araçlarından ve banka sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Halkbank tarafından kredilerin hesaplanması adına hesaplama araçlarını bulunuyor. Bu araçlar üzerinden 36 ay vadeli kredi hesaplamanızı yapabilirsiniz. Banka şubelerine giderek de bu durumu öğrenebiliyorsunuz.

Halk günü kredileri hakkında sormak istediğiniz soru ve görüşleri bizlere iletmeniz halinde gerekli desteği sizlere vereceğiz. Banka tarafından kredi sunulduğunda bankarehberi.net aracılığı ile sizlere duyuracağız.

BİR CEVAP BIRAK