Ana sayfa Bankalar Garanti Bankası Kredi Kartı Limit Arttırma 2019

Garanti Bankası Kredi Kartı Limit Arttırma 2019

140
0
PAYLAŞ
Garanti Bankası Kredi Kartı Limit Arttırma 2019
Garanti Bankası Kredi Kartı Limit Arttırma 2019

Garanti bankası sürekli gelişen teknolojiye ayak uyduran ve yeniliklere açık bankaların başında gelmekle birlikte müşteri potansiyeli en fazla olan bankaların başında gelmektedir. Kişilerin sürekli artan harcamaları karşısında bankaların belirlemiş olduğu kredi kartları limitlerinin yetmediği durumlarla kullanmış oldukları kartların limitlerini arttırma talebinde bulunmak istiyorlar. Bu yazımda garanti bankası kredi kartı limit arttırma 2019 işlemlerinin detaylarını bulabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartı Limit Yükseltme 2019

Günümüzde hemen hemen bütün alışverişlerin kredi kartı üzerinden yapılması nedeniyle kredi kartı limitleri yetersiz kalmaktadır. Gerek fatura ödemeleri, kredi taksiti ödemeleri, başka hesaplara havaleler, internet üzerinden alışverişler, gündelik ihtiyaçlarımızı karşılarken ve nakit sıkıntılarımızda para çekmek gibi bir çok durumlarda kredi kartları yardımcımız olur. Ancak bankalar kişilerin kart isteklerini karşılarken kişilerinin kredi notuna ve gelir durumunu inceleyerek bir limit belirlerler. Bu limit dışında bir kullanım söz konusu değildir. Bu belirlenen limitlerin yetersiz kaldığı durumlarda kişiler limitlerini arttırmak istemektedirler. Bankalar limit artırırken bazı durumları göz önünde bulundurlar. Kişilerin kredi kartı ödemelerini düzenli olup olmadığı banka tarafından kontrol edildikten sonra ödemelerde sorunsuz olan kişilerin banka limit arttırma işlemini gerçekleştirebilir.Bu nedenle kredi kartı kullanımlarında ödemeleri zamanında yapmak kişilere banka ile çalışmalarında büyük fayda sağlar. Garanti bankası müşterilerinin memnuniyetini karşılamak için pek çok kredi kartı limit arttırımı seçeneği sunmuştur. Garanti bankası kredi kartı limit yükseltme 2019 işlemlerini aşağıda detaylarıyla bulabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartı Limit Artırma Seçenekleri 

  • Bonus Flaş Kredi Kartı Limit Artırma Talebi ; Garanti bankası kredi kart uygulaması Bonus Flaş’ı öncelikle akıllı telefonlarınıza indiriniz. Daha sonra uygulamaya giriş yaparak sırasıyla kart bilgileri/kart seçimi/ limit arttırma adımlarını izleyerek kredi kartı limit arttırım talebinde bulunabilirsiniz.
  • Garanti İnternet Bankacılığı Kredi Kartı Limit Artırma; En hızlı ve kolay limit arttırma yollarının başında gelir. Garanti bankası internet adresi www.garanti.com.tr adresine giriş yaparak limit artırımda bulunabilirsiniz. Ayrıca, Garanti İnternet’den de düzenli  olarak limit artırım talimatı verebilirsiniz.
  • Garanti Bankası Şubesi Üzerinden Kart Limit Arttırma; En yakın Garanti bankası şubesine gidip müşteri temsilcisiyle görüşüp limit arttırım talebinde bilgiler alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
  • Garanti ATM Üzerinden Kredi Kartı Limit Artırma; En yakın Garanti bankamatikler’i üzerinde kartınızı takarak limit arttırım işlemlerini hızlı ve kolay şekilde yapabilirsiniz.
  • SMS ile Kredi Kartı Limit Artırma Talebi; Garanti bankasına kayıtlı cep telefonu numaranızdan mesaj yoluyla arttır,istenilen limit, kredi kartı son 6 hane, aylık net gelir bilgilerini sırasıyla aralarında birer boşluk olacak şekilde 3340’a göndererek talepte bulunabilirsiniz.(Örnek: arttır,5000,123456,1800)

BİR CEVAP BIRAK