Ana sayfa 2019 Kredi Evlilik Kredisi Faiz Oranları 2019

Evlilik Kredisi Faiz Oranları 2019

163
0
PAYLAŞ
Evlilik Kredisi Faiz Oranları 2019
Evlilik Kredisi Faiz Oranları 2019

Evlilik kredisi faiz oranları 2019 yılı içerisinde nasıl olacağı oldukça merak edilmektedir. Bankaların evlilik kredisi için sunmuş olduğu faiz oranlarını tablo halinde yazımızın devamında bulabileceksiniz. Evlilik finansmanı bankalar tarafından tüketicilere sunuluyor. Bankaların müşteri potansiyelini yükseltmek amaçlı evlilik kredisi aldı altında ihtiyaç kredisini kişilere sunmaktadır. Peki bu kredinin faiz oranları ve banka tarafından istenen kredi şartları nelerdir?

Tüm detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Evlilik Kredisi 2019

Evlilik kredisi 2019 yılı içerisinde evlenmeyi düşünen veya evlilik yoluna adım atmış kişilere bankalar tarafından sunulan finansmandır. Pek çok bankanın kampanya adı altında sunmuş olduğu bu kredilerin faiz oranı bulunuyor. Belirlenen faiz oranları üzerinden yararlanarak evlilik kredisi alabilirsiniz.

Banka Kredi Faiz Oranları Aylık Taksit Tutarı
ING Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu %2,29 441 TL
İş Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu %2,60 466 TL
Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu %2,63 469 TL
Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu %2,79 482 TL

Evlilik kredisi ihtiyaç kredisi adı altında evlenecek kişilere sunulmaktadır. Kredinin şartlarını da aşağıda bulunan başlıkta sizlere ileteceğiz. Bu şartlar banka tarafından önemlidir. Faiz oranı üzerinden tercih edeceğiniz bankaya başvuru yapmalısınız. Evlilik kredisi başvurusunu tamamladıktan sonra banka tarafından istenen belgeleri temin etmeniz halinde gerekli gerekli desteği alabilirsiniz. Evlenecek kişilerin düğün masrafları, eşya ve diğer tüm ihtiyaçları gidermek için bu finansmana çok ihtiyaç duyabilirler. 2019 yılı içerisinde bankanın bu kredilerde kampanya yapması bekleniyor.

Kredi kampanya işlemleri yapıldığında tüm detayları ve gelişmeleri sizlere aktaracağız.

Evlilik Kredisi Şartları 2019

Evlenecek çiftlerin bankada alacağını kredilerde bazı şartlar bulunuyor. Bankaların genel olarak kredi kullanmak için istediği şartları aşağıda detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

  1. En fazla 36 ay vade ile kredi kullanma imkanına sahip olabilirsiniz.
  2. Gelirinize bağlı olarak kredi tutarı kullanabilir veya bankanın belirlediği kampanya şartlarına bağlı olarak kredinizi alabilirsiniz.
  3. İhtiyaç kredilerinde banka tarafından alınan KKDF ve BSMV vergilerine tabi tutulursunuz.
  4. Evlilik kredisi almak için evlenen eşler ayrı ayrı veya birbirlerine kefil olarak evlenirken kredi çekebiliyor.
  5. Geçmiş kredi performansına bağlı olarak kefil istenip, istenmeyeceği banka tarafından belirlenir.
  6. Pek çok bankada evlilik kredisi alırken 3 ay erteleme gibi kredi imkanları bulunuyor.

Evlilik kredisi çekme şartları 2019 yukarıda yer almaktadır. Evlenecek çiftler finansman desteği adı altında bankalardan kredi kullanabilir. Kredi skorunuzun iyi olması evlilik kredisi alabilmek için en önemli etkendir. Diğer şartları da yerine getirdiğinizde bankaya başvurunuzu yapabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK