Ana sayfa Krediler Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar

Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar

56
0
PAYLAŞ
Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar

Türkiye genelinde 2018 yılında çıkarılan bedelli askerlik kapsamında binlerce genç ücret karşılığında vatani görevini kıs bir sürede tamamlama hakkı kazandı. Devlete ödenecek bedel miktarı için bedelli askerlik kredisi veren bankalar var. Bu bankalar devlet ile yapmış oldukları anlaşma ile sadece vatani görevini kısa dönem yapacak askerler için kredi seçeneği sunacaklar. Bu krediyi almanız için öncelikle bedelli askerlik başvurunuzun olması gerekmektedir. Vade ve faiz oranları bankalar bazında değişkenlik göstermektedir. Kefil ve dosya masrafı olmadan sadece gelir belgesi olması şartı aranan bu kredi için önümüzde ki 2 yıl başvurular alınmaya devam edecek.

İş Bankası Bedelli Askerlik Kredisi 2019

İş bankası bedelli askerlik yapacak vatandaşlarımızı destekleyerek yanında olduğunu belirtti. 2018 yılı için yapılan bedelli askerlik uygulamasında ihtiyaç duyulan kredi miktarınızı iş bankasından talep edebilirsiniz. Kredi taksitlerinizi 36 aya varan vadeler ile %2,44 faiz oranı ile alabilirsiniz.

kredi dosya masrafı ve sigorta yaptırmak mecburidir. Dilerseniz 15.000 TL  üzeri kredi talebinde bulunabilir en üst limit bu kampanya için 30.000 TL olarak belirtilmiştir. Kredi başvurusu için İnternet ya da mobil bankacılık sistemini kullanabilir. Banka ile ilişiği olmayan kişilerin bizzat şube yetkili aracılığı ile talep etmesi gerekmektedir.

Finansbank Bedelli Askerlik Kredisi 2019

Bedelli askerli kredisi kampanyası kapsamında kefil ve evrak talebinde bulunmayan Finansbank 3 ay ertelemeli kredi seçeneği sunuyor. Ertelemeli askerlik kredisi veren banka bunun için her hangi artı bir masraf almamaktadır. Bedelli askerlik kredisi limiti 50.000 TL ye kadar verilmektedir. Telefon ve İnternet bankacılığı ile kısa zaman içerisinde başvuru talebiniz alınmaktadır.

ALINACAK ÜCRETLER
(BSMV Dahil)
TOPLAM MALİYET ORANLARI
Kredi Tutarı Kredi Faiz Oranı (Aylık) Taksit Sayısı Kredi Taksit Tutarı (Aylık) Kredi Tahsis Ücreti Sigorta Prim Tutarı Yıllık Toplam Maliyet
10.000 TL %2,21 24 565 TL 51,50 TL 219.96 TL %36.8563

Yıllık toplam maliyet oranına masraflar ve sigorta eklenerek ortalama rakamlar oluşturulmuştur. Faiz oranı sabit kur üzerinden hesaplanmayarak değişiklik gösterebilir.

3 Ay Ertelemeli
10.000 TL %2,22 24 591 TL 53,65 TL 226.54 TL %37.12

Ertelemeli Kredi seçeneği için masraf kalemleri aynı şekildedir. Toplam maliyet masrafları ve sigortayı kapsamaktadır.

Ziraat Bankası Bedelli Askerlik Kredisi

Banka tarafından bedelli askerlik yapacak müşterilerine 15.000 TL kredi seçeneklerinde 36 aya varan vadeler ile kredi verecek. Üstelik kredi  talepleriniz doğrultusunda onaylanan kredinizi 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz.

Kredi talepleri sadece şubeden yapılmaktadır.

Ziraat Bankası Bedelli Askerlik Kredisi 2019
Tutar Vade Faiz Oranı
15.000 TL 12 Ay %1,96
15.000 TL 24 Ay %1,97
15.000 TL 36 Ay %1,98

Sigorta ve dosya masrafları miktar ve müşteri skoruna göre değişmektedir. Hesaplama yaparken Sigorta kapsamında yaş sınırı tutarı etkileyecek dosya masrafları ise kişiye göre değişecektir. Bu kapsamda alınan krediler için askerlik başvurusu evrakı kesinlikle bulunmalıdır. Vatani görevini yapmak için finansman ihtiyacı duyan her vatandaş ziraat bankası bedelli askerlik kredisi kampanyasından yararlanabilir. Bedelli askerlik kapsamında verilen diğer kredi seçenekleri için güncel konularımızı takip edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK