Ana sayfa 2019 Kredi Akbank Personel Alımı 2019

Akbank Personel Alımı 2019

162
0
PAYLAŞ
Akbank Personel Alımı 2019
Akbank Personel Alımı 2019

2019 yılı gelmesiyle birlikte bankalar çeşitli pozisyonlarda elaman ihtiyacı olduğunu duyurdu. Sizlerin en çok araştırmış olduğunu konulardan bir tanesi olan Akbank personel alımı 2019 yılında nasıl gerçekleşecek? Akbank iş başvurusu nereden nasıl yapılacak, bankanın aramış olduğu şartlar nelerdir sorusunun cevabını makalemizde bulabilirsiniz. Sizde yazımızı incelerek ülkenin önde gelen bankasında çalışma imkanına sahip olabilirsiniz.

Akbank İş İlanı 2019

Ülkemizin en büyük en eski bankaların başında gelen Akbank çeşitli pozisyonlarda değerlendirmek istediği gen, dinamik yeni elamanlar alacağını sayfasından duyurmuştur.

Günümüz de bankacılık sektörü en çok tercih edilen işlerin başında gelmektedir. Bankaların ilgileri bölümlerinden mezun olan herkes bankacılık sektöründe kariyer yamak istemektedir. Bankaların düzenli mesai saatleri,hafta sonu tatil imkanı ve düzenli maaş ödemeleri bir çok meslek sahip olmak isteyen gençleri  cezbetmektedir. Türkiye’nin en fazla müşteri potansiyeline sahip olan Akbank işe alımlarda kişilerde bir takım kriterler aramaktır. Akbank iş ilanı 2019 İnternet sitesi üzeriden yapılan başvuruları değerlendirmesi sonunca karşılamaktadır. Yeni mezunlar,deneyimli deneyimsiz herkes akbank iş başvuru formunu doldurabilir.İş başvurusu için öncelikle kendinize güzel bir CV oluşturarak kariyer.akbank.com sayfasını ziyaret ederek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden yapılan başvurular banka insan kaynakları üzerinden değerlendirir. Uygun görülen adaylar daha sonra bankanın belirlemiş olduğu tarihlerdeki sınavlara tabi tutulurlar. Sınavlarda başarılı olan adaylar sözlü mülakata çağrılır. Mülakat sırasında dikkat etmeniz gereken bazı durumlar vardır.

İyi derecede İngilizce bilmeniz yanı sıra güler yüzlü,dinamik ve ekip çalışmasına yatkın olduğunuzu göstermeniz size avantaj sağlayacaktır. Aşağıda 2019 yılı akbank açık pozisyonları maddeler halinde sıralayacağız.

Akbank Açık Pozisyonlar 2019

Akbank resmi internet sayfasından ihtiyaç duyduğu pozisyonları duyurmuştur. Akbank açık poziyonlar 2019 yılı itibariyle şu şekildedir ;

  • Gişe yetkilisi,
  • Çağrı merkezi elemanı,
  • İngilizce veya yabancı dil bien çağrı merkezi elemanı,
  • Yüzde 40 raporlu engelli personel,
  • Müşteri hizmetleri elemanı,

Bankanın belirlemiş olduğu bu açık pozisyonlara kariyer.akbank.com sitesi üzerinden CV doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu pozisyonların sizlere uygun olmadığını düşünüyorsanız bile CV’nizi mutlaka gönderiniz.Banka ilerde oluşabilecek eleman ihtiyacı için bütün CV’leri bir yerde toplayıp ihtiyaç duyulması halinde sizinle iletişime geçebilir.Bu nedenle CV’leri düzenli ve eksisiz olarak doldurmaya dikkat ediniz.

Bankanın ilanları güncellendikçe sizlere yeni bilgiler iletiyor olacağız. Bankanın ilanları sürekli olarak güncelleniyor.

BİR CEVAP BIRAK