Ana sayfa Bankalar Akbank Akbank Atm Para Çekme Limiti 2019

Akbank Atm Para Çekme Limiti 2019

290
0
PAYLAŞ
Akbank Atm Para Çekme Limiti 2019

Türkiyenin en eski ve en güvenilir bankalarının başından Akbank gelmektedir. Ülke genelinde ​genelinde 4.000’in den fazla Akbank ATM’sinden mevcut olmakla birlikte bankacılık işlemlerini şubede sıra beklemeden, 365 gün 24 saat boyunca çok daha hızlı ve kolay bir şekilde yapabilmeniz mümkündür. Akbank ATM’ leri sadece kendi müşterilerine değil bütün bankaların kart sahiplerine hizmet vermektedir. Diğer bankaları kart sahipleri Akbank AMT’sinden  para çekme para yatıma ve bakiye görüntüleme işlemlerini rahatlıkla yapabilirler. Akbank ATM para çekme limiti 2019 bilgilerini aşağıdaki yazımızda inceleyebilirsiniz.

Akbank Günlük Para Çekme Limiti 2019

Günümüzde hemen her yerde banka ATM’si ile karşılaşabiliyoruz. ATM’ler zaman kazanma açısından ve bir çok işlemi gerçekleştirmesi sebebiyle müşteriler tarafından çok sık kullanılmaktadır. Akbank ATM üzerinden hesaba para yatırma, nakit ihtiyaç durumunda para çekme, fatura ödemeleri, kredi kartı ödemeleri,ÖSYM ödemeleri, cebe havale ve hesaba havale gibi işlemleri çok hızlı ve kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Akbank ATM üzerimden farklı banka kartlarıyla da işlemlerinizi 7/24 rahatlıkla yapabilirsiniz.Bankalar müşterilerine ATM üzerimden para çekerken günlük bir limit belirlemiştir. Bu limit üzerinde ATM^ler den aynı gün içerisinde çekim yapılmamaktadır. ATM’lerinden Akbank günlük para çekme limiti 2019 ne kadar? sorusunun cevabını 2019 yılı güncel limit bilgilerini sizler için araştırarak aşağıda yer alan tablodan günlük olarak para çekme limitinizi öğrenebilirsiniz.

Akbank Kredi Kartları Günlük İşlem Limitleri 2019

Aşağıdaki tablomuz 2019 yılı güncel olup Akbank ATM’lerinden yapabileceğiniz para çekme ve ek para çekme işlem limitlerini öğrenebilirsiniz . Her bankanın limit sınırları farklı olabileceği gibi, Akbank kredi kartları günlük işle limitleri 2019 yılı itibariyle farklılık gösterebilmektedir.

KART TİPİ

GÜNLÜK PARA ÇEKME LİMİTİ

EK PARA ÇEKME TUTARI (GÜNLÜK)

NEO

1.500

2.000

NEOEXI26

1.000

1.000

NEO EKKART

1.000

500

NEO BUSINESS

4.000

4.000

NEO MEO

250

250

NEO 1e1

2.000

3.000

Akbank ATM para çekme limitimi nasıl yükseltebilirim ? Akbank ATM’lerini üzerimden yapacağınız para çekme işlem limitinizi arttırmak istiyorsanız bankanın müşterini hizmetleri arayarak talebiniz doğrultusunda banka prosedürlerinde şartların uyması durumunda işleminiz gerçekleşebilmektedir. Kart ödemeleriniz düzenli olduğu takdirde banka müşteri hizmetleri tarafından aranarak limit arttırma talebiniz olup olmadığı sorulmaktadır. Bu nedenle kart kullanırken düzenli ödemeler banka değerlendirilmesinde çok önemlidir. Kredi kartı yada kredi kartsız bir çok işlemi Akbank ATM’lerinden zaman kaybetmeden yapabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK